فنر سیم کشی فلزی FSF 4.5

این مدل از فنر سیم کشی دارای مغزی سیم بکسل است که در برابر کشش، خم شدگی و پارگی مقاومت بسیار بالایی دارد . روکش پلاستیکی آن باعث شده تا به راحتی داخل لوله بتواند حرکت کند.

فنر سیم کشی ، مقاوم در برابر کشش، خم شدگی ، پارگی

افق‌محور
_

توضیحات تکمیلی محصول

فنر سیم کشی و کابل کشی

در سیم کشی برق ساختمان، عبور دادن سیم و کابل برق از داخل لوله های برق ( لوله های فولادی برق، لوله PVC برق، لوله خرطومی و… ) یسیار حائز اهمیت می باشد.ابتدا باید مسیری برای عبور این سیم و کابل ها فراهم شود. سپس تمامی سیم ها و کابل ها از داخل این لوله ها بگذرند و در جای مناسب خود قرار گیرند. حال برای رد کردن سیم و کابل از داخل این لوله ها قطعا شما به وسیله ای نیاز دارید که این کار را به سهولت برای شما انجام دهد. که این ابزار مهم و کاربردی، دستگاه فنر زن برقی افق محور صنعت می باشد.ولی می توان در مسافتهای کم و بدون پیچ و خم از فنر سیم کشی معمولی نیز استفاده نمود.

فنر سیم کشی فلزی دارای مغزی سیم بکسل

این مدل از فنر سیم کشی دارای مغزی سیم بکسل است که در برابر کشش، خم شدگی و پارگی مقاومت بسیار بالایی دارد .روکش پلاستیکی آن باعث شده تا به راحتی داخل لوله بتواند حرکت کند.

فنر سیم کشی برقی

فنر زن برقی سیم کشی و کابل کشی دستگاهی کاربردی است که می تواند جایگزین فنرهای سنتی سیم کشی در ساختمان شود.عملیات سیم کشی ساختمان را در کوتاه ترین زمان ممکن و به آسانی انجام دهد. این محصول به سادگی قابل حمل بوده و عملکردی خیلی ساده و بی دردسر نسبت به نوع دستی دارد. در داخل این دستگاه یک ریسمان قرار گرفته است که سر آن از بخش نازل دستگاه بیرون می آید . با کمک فشار هوا ریسمان درون لوله دمیده می شود. بدین صورت که در دستگاه فنر زن برقی موتور روی خود دستگاه سوار است و عمل ایجاد فشار هوا را انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر محصولات افق‌محور

خانه محصولاتتماسدرباره ی ما