شرکت افق محور صنعت

فنرزن برقی سیم کشی

درباره ما

شرکت افق محور صنعت

گروه صنعتی افق محور صنعت ، طراحی و تولید فنر سیم کشی را از اواسط سال ۱۳۸۹ در تهران آغاز کرد و اولین محصول خود را با نام سوپر فنر سیم کشی ثبت اختراع کرده و به بازار برق ایران عرضه نمود تا اینکه قدمی هر چند کوچک در صنعت برق کشور برداشته باشد .

 خوشبختانه پس از استقبال بی نظیر برقکاران و بازار در صنایع مختلف و بخصوص صنعت ساختمان کشور از محصول اول این مجموعه ،افق محور صنعت را بر آن داشت تا با تلاش و پشتکار هر چه بیشتر ، به فکر طراحی و تولید محصولات جدیدتر ، با کیفیت تر و کارآمد تر در زمینه برق و فنرهای سیم کشی و کابلکشی و وایرینگ باشد تا بتواند کمک ناچیزی با رشد صنعت برق کشور نماید .

با توکل بر خداوند متعال و همت و پشتکار نیروهای مجموعه ،این مجموعه توانست از سال ۱۳۹۰ هر سال یک محصول جدید و با کیفیت در زمینه ابزارآلات سیم کشی و وایرینگ تولید و به بازار عرضه نماید تا روز به روز سختی و دشواریهای کار برقکاران کمتر ،راحتتر و آسانتر شود و از سوی دیگر رضایت مندی بیش از پیش مشتریان خود را فراهم آورد .

افق محور صنعت در اوایل سال ۱۳۹۴ برای سرعت عمل بیشتر و بالا رفتن راندمان کاری برقکاران و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و نیروی انسانی که در حین عملیات دشوار فنر زنی لوله های برق بصورت سنتی در ساختمان ها صرف میشد ،با توجه به دانش و تجارب قبل به فکر طراحی و نمونه سازی ابزار کاری جدیدتر و کار آمدتر افتاد تا برقکارها بتوانند با استفاده از آن عمل فنر زنی و سیم کشی را خیلی سریعتر و راحتتر از قبل و حتی ظرف چند ثانیه انجام دهند و بتوانند بدون هیچ دغدغه ای وقت و نیروی انسانی و هزینه هایشان را در این زمینه مدیریت کرده و پیشرفت روز افزون داشته باشند .

این مجموعه در اواسط سال ۱۳۹۴ توانست نمونه سازی اولیه طرح و تست ها را باموفقیت انجام دهد و در اواخر سال ۱۳۹۴ اقدام به ثبت اختراع این محصول  با نام دستگاه جهت فنر سیم کشی و کابلکشی با قابلیت ترمز خودکار سلونوییدی نمود.

پرونده دستگاه فنر زن برقی سیم کشی در اوایل سال ۱۳۹۵ با ارجاع به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران ، بعد از کارشناسی های متعدد و تشکیل شورای عالی در این سازمان ، توانست با توجه به دلایل متعدد و مختلف از نظر فنی و ابتکاری و نوآورانه در عملکرد دستگاه نسبت به مشابه سوئیسی خود (زایتلر)پیشی گرفته و موفق به دریافت گواهینامه و تاییدیه علمی اختراع از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران (معتبرترین مرجع علمی در ایران )شود.

گروه صنعتی افق محور صنعت ،تمام تلاش و همت خود را برآن داشت تا در نیمه اول سال ۱۳۹۵ این محصول جدید را با کیفیتی بالا و قابل رقابت با محصولات خارجی ،به تولید انبوه برساند و برای اولین با در بازار صنعت برق ایران ارائه نماید .

این مجموعه با اتکا به دانش و تجربه و پشتکار جوانان ایرانی توانست ،فعل خواستن ،توانستن است ، را صرف کند و دستگاه فنر زن برقی سیم کشی را برای اولین بار در ایران،بومی سازی کرده و نسبت به مشابه سوئیسی (زایتلر) ارتقا دهد و تولید نماید و با حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران (آبانماه سال ۹۵)از جدیدترین و بروزترین محصول خود در حضور بازدیدکنندگان و متخصصین محترم صنعت برق کشور رونمایی کرده و تحولی موثر در زمینه سیم کشی و فنر زنی کاندویت های برق ایجاد نماید .

افق محور صنعت با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت همواره تلاش کرده تا در جهت تولید و رشد اقتصاد کشور عزیزمان ایران،گامی هرچند کوچک ولی موثر برداشته و صرفه جویی ارزی برای کشور داشته باشد .

error: محافظت از محتوا !!